Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 4 EducationGalaxy Tab4 10.1Galaxy Tab4 10.1 3GGalaxy Tab4 10.1 LTEGalaxy Tab4 10.1 Wi-FiSM-T530SM-T531SM-T535SM-T537SM-T537A SM-T537R4
In stock
- SKU
- CS-SMT530SL
33,95 €
31,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMT530SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086628 |
| Mitat | 236.45 x 93.13 x 3.05mm |
| Korvaa | EB-BT530FBC / EB-BT530FBU / EB-BT530FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
5
Suosittelen
5
Toimiva akku
Review by
Janne V
Vaihdoin hyytyneen alkuperäisen tilalle. Toimiva akku,
Write Your Own Review