Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 3Galaxy Tab 3 8.0Galaxy Tab3SM-T310SM-T311SM-T315
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
AAaD415JS/7-B SP3379D1H
In stock
- SKU
- CS-SGT310SL
28,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SGT310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081227 |
| Mitat | 132.57 x 77.77 x 3.52mm |
| Korvaa | SP3379D1H / AAaD415JS/7-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|
Write Your Own Review