Samsung Galaxy Tab 3 7.0 GT-P3200 akku 3600 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 GT-P3200 akku 3600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 3 KidsGalaxy Tab3 7.0GT-P3200SM-T210SM-T2105SM-T210RSM-T211Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:AAaD429oS/7-BT4000E
In stock
- SKU
- CS-SGT210SL
28,95 €
25,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Tab 3 7.0 GT-P3200 akku 3600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SGT210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081111 |
| Mitat | 129.50 x 71.37 x 5.10mm |
| Korvaa | T4000E / AAaD429oS/7-B / GH43-03911A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review