Samsung Galaxy Note 10.1 LTE, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Tab GT-P7510 akku 6000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy Note 10.1 LTE, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Tab GT-P7510 akku 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Note 10.1 LTE Galaxy Tab 2 10.1 Galaxy Tab GT-P7510 GT-7511 GT-N8000 GT-N8010GT-N8020 GT-P5100 GT-P5110 GT-P5113 GT-P7510 SCH-i925 SCH-i925UGalaxy Note 10.1 LTE Galaxy Tab 2 10.1 Galaxy Tab GT-P7510 GT-7511 GT-N8000 GT-N8010 GT-P5100 GT-P5110 GT-P5113 GT-P7510 SCH-i925 SCH-i925U
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:GH43-03562BSP3676B1ASP3676B1A(1S2P)
In stock
- SKU
- CS-SGP751SL
33,95 €
28,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy Note 10.1 LTE, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Tab GT-P7510 akku 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SGP751SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065388 |
| Mitat | 239.00 x 90.00 x 3.50mm |
| Korvaa | SP3676B1A / SP3676B1A(1S2P) / GH43-03562B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review