SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
calcActive())">
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
Laadukas alkuperäistä Samsung akkua vastaava tarvikeakku Samsung Galaxy Tab 7.0 tablettiin.
In stock
- SKU
- CS-SGP620SL
29,95 €
24,95 €
Kuvaus / SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 7.0 GT-P3110 / GT-P3100 akku 4000 mAh
Edullinen ja laadukas AA1BC20o/T-B, AA1C426bS/T-B, SP4960C3B yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy Tab 7.0 GT-P3113
Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-SGP620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069423 |
| Korvaa | SP4960C3B / AA1BC20o/T-B / AA1C426bS/T-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 129.00 x 70.55 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
6 units available |
|---|
Write Your Own Review