Microsoft tablettien Surface Book 3 13 Core i5-1035 / Surface Book 3 15 1872 yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 3 13 Core i5-1035 / Surface Book 3 15 1872 yhteensopiva akku 6000mAh
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSurface Book 3 13 Core i5-1035 Surface Book 3 15 1872 Surface Book 3 1867 Surface Book 3 1868 Surface Book 3 1872 Surface Book 3 1873Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakutDYNT02 G3HTA052H G3HTA057H G3HTA058H
In stock
- SKU
- CS-MCR313SL
71,95 €
59,95 €
Kuvaus / Microsoft tablettien Surface Book 3 13 Core i5-1035 / Surface Book 3 15 1872 yhteensopiva akku 6000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-MCR313SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170631 |
| Korvaa | G3HTA052H / DYNT02 / G3HTA057H / G3HTA058H |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 45.48Wh |
| Mitat | 291.34 x 106.72 x 4.00mm |
Stocks
Write Your Own Review