Microsoft tablettien 9HR-00005 / Surface yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien 9HR-00005 / Surface yhteensopiva akku 4250mAh
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit9HR-00005 Surface Surface Pro 2 Surface RTKorvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakut21CP4/106/96 MS991109-ZZP12G01 P21GK3 X865745-002
In stock
- SKU
- CS-MIS136SL
59,95 €
Kuvaus / Microsoft tablettien 9HR-00005 / Surface yhteensopiva akku 4250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-MIS136SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078586 |
| Korvaa | P21GK3 / 21CP4/106/96 / X865745-002 / MS991109-ZZP12G01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 31.45Wh |
| Mitat | 240.50 x 100.00 x 4.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review