Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
calcActive())">
Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
Surface 4
1724 Surface Pro 4 Surface Pro 4 1724Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:DYNR01 G3HTA027H
In stock
- SKU
- CS-MIS172SL
49,95 €
40,95 €
Kuvaus / Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MIS172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124931 |
| Mitat | 206.90 x 102.20 x 3.60mm |
| Korvaa | DYNR01 / G3HTA027H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 37.88Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
Write Your Own Review