LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
calcActive())">
LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
Pad 7.0 V400 V410Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:BL-T12 EAC62438201
In stock
- SKU
- CS-BLV400SL
40,95 €
Kuvaus / LG Pad 7.0, V400, V410 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BLV400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098515 |
| Mitat | 90.45 x 90.71 x 3.51 mm |
| Korvaa | BL-T12 / EAC62438201 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review