LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
calcActive())">
LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
G Pad 10.1" G Pad Tablet 10.1" V700Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:BL-T13 EAC62418201
In stock
- SKU
- CS-BLV700SL
49,95 €
Kuvaus / LG G Pad 10.1", G Pad Tablet 10.1", V700 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BLV700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098539 |
| Mitat | 205.10 x 111.12 x 3.68mm |
| Korvaa | BL-T13 / EAC62418201 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 30.4Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review