LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
calcActive())">
LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG tablettien kanssa:
F100 F100K F100LTämä akku korvaa ainakin seuraavat LG tablettien alkuperäisakut:BL-T3 BLT3-3 EAC61798901
In stock
- SKU
- CS-BLT300SL
20,95 €
Kuvaus / LG F100, F100K, F100L Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BLT300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071686 |
| Mitat | 68.21 x 60.40 x 4.37mm |
| Korvaa | BL-T3 / BLT3-3 / EAC61798901 / EAC61798903 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review