Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
calcActive())">
Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien kanssa:
YB1-X90F YB1-X90L YB1-X91F YB1-X91L YB1-X91X YogaBook YogaBookYB1 YogaBookYB1-X90F YogaBookYB1-X90F(ZA0V) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0008) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0026) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0043) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0083DE) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0256DE) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0270) YogaBookYB1-X90F(ZA0V0270DE) YogaBookYB1-X90F(ZA0W0045DE) YogaBookYB1-X90F(ZA0W0142DE) YogaBookYB1-X90F(ZA0W0184DE) YogaBookYB1-X90L(ZA0W) YogaBookYB1-X90L(ZA0W0022DE) YogaBookYB1-X91F YogaBookYB1-X91F(ZA15) YogaBookYB1-X91F(ZA150015GB) YogaBookYB1-X91F(ZA150066DE) YogaBookYB1-X91F(ZA150085DE) YogaBookYB1-X91F(ZA150224) YogaBookYB1-X91F(ZA150232) YogaBookYB1-X91F(ZA150343) YogaBookYB1-X91F(ZA160011DE) YogaBookYB1-X91L YogaBookYB1-X91L(ZA16) YogaBookYB1-X91L(ZA160005) YogaBookYB1-X91L(ZA160033) YogaBookYB1-X91L(ZA160038DE) YogaBookYB1-X91L(ZA160084DE) YogaBookYB1-X91L(ZA160097DE) YogaBookYB1-X91L(ZA160147DE)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien alkuperäisakut:L15C2P31 SB18C04740
In stock
- SKU
- CS-LVB191SL
54,95 €
45,95 €
Kuvaus / Lenovo Yoga Book YB1-X90F Akku 8500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVB191SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156475 |
| Mitat | 171.20 x 110.00 x 3.20mm |
| Korvaa | L15C2P31 / SB18C04740 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8500mAh / 32.3Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review