Lenovo ThinkPad 1838, ThinkPad 1838 10.1, ThinkPad 1838-22U Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo ThinkPad 1838, ThinkPad 1838 10.1, ThinkPad 1838-22U Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
ThinkPad 1838 ThinkPad 1838 10.1 ThinkPad 1838-22UTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:42T4963 42T4964 42T4965
In stock
- SKU
- CS-LVP183SL
42,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad 1838, ThinkPad 1838 10.1, ThinkPad 1838-22U Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVP183SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080459 |
| Mitat | 155.39 x 124.16 x 5.59mm |
| Korvaa | 42T4963 / 42T4964 / 42T4985 / 42T4965 / 42T4966 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review