Lenovo tablettien TAB E7 / TB-7104F yhteensopiva akku 2650mAh
calcActive())">
Lenovo tablettien TAB E7 / TB-7104F yhteensopiva akku 2650mAh
Lenovo tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTAB E7 TB-7104FKorvattavat Lenovo tablettien alkuperäisakutL18D1P31
In stock
- SKU
- CS-LVT710SL
23,95 €
Kuvaus / Lenovo tablettien TAB E7 / TB-7104F yhteensopiva akku 2650mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-LVT710SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150183 |
| Korvaa | L18D1P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2650mAh / 10.2Wh |
| Mitat | 71.00 x 59.50 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review