Lenovo tabletin Tab P11 Pro / TB-J706 yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
Lenovo tabletin Tab P11 Pro / TB-J706 yhteensopiva akku 8000mAh
Lenovo tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTab P11 Pro TB-J706 TB132FKorvattavat Lenovo tabletin alkuperäisakutL22D2P31
In stock
- SKU
- CS-LVP132SL
36,95 €
Kuvaus / Lenovo tabletin Tab P11 Pro / TB-J706 yhteensopiva akku 8000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Lenovo tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-LVP132SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183433 |
| Korvaa | L22D2P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 30.96Wh |
| Mitat | 183.65 x 96.80 x 2.80mm |
Stocks
Write Your Own Review