Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Ideatab Miix 2 11Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:L13S2P21
In stock
- SKU
- CS-LVM211SL
49,95 €
24,98 €
Kuvaus / Lenovo Ideatab Miix 2 11 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LVM211SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105442 |
| Mitat | 152.30 x 149.98 x 5.90mm |
| Korvaa | L13S2P21 / L13M2P23 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 36.26Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review