Lenovo IdeaPad S2110A, IdeaTab S2110, IdeaTab S2110AF akku 6300mAh
calcActive())">
Lenovo IdeaPad S2110A, IdeaTab S2110, IdeaTab S2110AF akku 6300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-LVS600SL
47,95 €
44,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad S2110A, IdeaTab S2110, IdeaTab S2110AF akku 6300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-LVS600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096337 |
| Korvaa | L12D2P31 / L11C2P31 / L11M2P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 23.31Wh |
| Mitat | 134.61 x 111.40 x 4.70 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review