Lenovo IdeaPad S2010 Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo IdeaPad S2010 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad S2010Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:L10M4P21
In stock
- SKU
- CS-LVS201SL
40,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad S2010 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LVS201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085584 |
| Mitat | 198.25 x 128.71 x 4.10mm |
| Korvaa | L10M4P21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7650mAh / 28.31Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review