Lenovo IdeaPad K3, IdeaTab K3 Lynx, K3011W Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo IdeaPad K3, IdeaTab K3 Lynx, K3011W Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad K3 IdeaTab K3 Lynx K3011WTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:L12M2P31
In stock
- SKU
- CS-LVK300SL
49,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad K3, IdeaTab K3 Lynx, K3011W Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVK300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094869 |
| Mitat | 232.20 x 117.54 x 3.75 mm |
| Korvaa | L12M2P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review