Lenovo Ideapad A1000L-F60041, Ideapad A1010, Ideapad A1010-T Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo Ideapad A1000L-F60041, Ideapad A1010, Ideapad A1010-T Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
Ideapad A1000L-F60041 Ideapad A1010 Ideapad A1010-TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:L12D1P31 L12T1P33
In stock
- SKU
- CS-LVA300SL
24,95 €
12,48 €
Kuvaus / Lenovo Ideapad A1000L-F60041, Ideapad A1010, Ideapad A1010-T Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVA300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083030 |
| Mitat | 108.98 x 80.28 x 3.23mm |
| Korvaa | L12T1P33 / L12D1P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 13.51Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review