Lenovo IdeaPad A10-70, IdeaPad A7600-F, IdeaPad S6000 Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo IdeaPad A10-70, IdeaPad A7600-F, IdeaPad S6000 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
IdeaPad A10-70 IdeaPad A7600-F IdeaPad S6000Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:L11C2P32
In stock
- SKU
- CS-LVB600SL
40,95 €
37,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad A10-70, IdeaPad A7600-F, IdeaPad S6000 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVB600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104605 |
| Mitat | 159.43 x 123.57 x 3.00mm |
| Korvaa | L11C2P32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 23.31Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review