Lenovo A3500, A3500FL 7" A7-50 3G Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo A3500, A3500FL 7" A7-50 3G Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
A3500 A3500FL 7" A7-50 3GTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:L13D1P31
In stock
- SKU
- CS-LVS500SL
34,95 €
Kuvaus / Lenovo A3500, A3500FL 7" A7-50 3G Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVS500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085652 |
| Mitat | 101.60 x 86.88 x 3.50mm |
| Korvaa | L13D1P31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3550mAh / 13.49Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review