Lenovo A2109A-F, IdeaPad A2109, IdeaPad A2109 9" Tabletin Akku
calcActive())">
Lenovo A2109A-F, IdeaPad A2109, IdeaPad A2109 9" Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo tablettien kanssa:
A2109A-F IdeaPad A2109 IdeaPad A2109 9"Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo tablettien alkuperäisakut:H12GT201A
In stock
- SKU
- CS-LVA219SL
44,95 €
Kuvaus / Lenovo A2109A-F, IdeaPad A2109, IdeaPad A2109 9" Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LVA219SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083511 |
| Mitat | 189.86 x 107.04 x 3.61mm |
| Korvaa | H12GT201A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.2Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review