KURIO C15100M, C15150M, Tab 2 akku 2800mAh
calcActive())">
KURIO C15100M, C15150M, Tab 2 akku 2800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KURIO tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HUC150SL
23,95 €
Kuvaus / KURIO C15100M, C15150M, Tab 2 akku 2800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-HUC150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136996 |
| Korvaa | TLp028B2 / C2820009C2 / TLp028BD / TLp028BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 103.40 x 78.90 x 2.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review