Huawei tablettien MediaPad M6 8.4 / VRD-AL09 yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
Huawei tablettien MediaPad M6 8.4 / VRD-AL09 yhteensopiva akku 6000mAh
Huawei tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMediaPad M6 8.4 VRD-AL09 VRD-W09Korvattavat Huawei tablettien alkuperäisakutHB30A7C1ECW
In stock
- SKU
- CS-HUM684SL
44,95 €
Kuvaus / Huawei tablettien MediaPad M6 8.4 / VRD-AL09 yhteensopiva akku 6000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-HUM684SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165392 |
| Korvaa | HB30A7C1ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.92Wh |
| Mitat | 117.80 x 106.00 x 3.00mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
Write Your Own Review