Huawei tabletin MediaPad M5 10.8 / CMR-AL09 yhteensopiva akku 7350mAh
calcActive())">
Huawei tabletin MediaPad M5 10.8 / CMR-AL09 yhteensopiva akku 7350mAh
Huawei tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMediaPad M5 10.8 CMR-AL09 MediaPad M5 Pro 10.8 CMR-AL19 CMR-W09Korvattavat Huawei tabletin alkuperäisakutHB2994i8ECW
In stock
- SKU
- CS-HUM518SL
26,95 €
22,95 €
Kuvaus / Huawei tabletin MediaPad M5 10.8 / CMR-AL09 yhteensopiva akku 7350mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HUM518SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188926 |
| Korvaa | HB2994i8ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 7350mAh / 28.3Wh |
| Mitat | 186.20 x 93.40 x 2.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review