Huawei Mediapad X1 7.0 akku 4850 mAh
calcActive())">
Huawei Mediapad X1 7.0 akku 4850 mAh
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin: Mediapad X1 7.0 7D-501L 7D-501U Mediapad X1 7.0 LTE 7D-503LT Mediapad X1 7.0 3GTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:HB3873E2EBC
In stock
- SKU
- CS-HUX170SL
59,95 €
Kuvaus / Huawei Mediapad X1 7.0 akku 4850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUX170SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087748 |
| Korvaa | HB3873E2EBC / HB3873E2EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.43Wh |
| Mitat | 140.49 x 72.00 x 3.55 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review