Huawei MediaPad, MediaPad 7, MediaPad 7 Lite Tabletin Akku
calcActive())">
Huawei MediaPad, MediaPad 7, MediaPad 7 Lite Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
MediaPad S7-301u MediaPad S7-301w MediaPad S7-302 MediaPad S7-303 MediaPad 7 S7-301w S7-302 S7-303 Youth2 S7-721u S7-931U MediaPad T3 7 Baggio2-U02A MediaPad MediaPad 7 Lite S7-301UTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:HB3G1H
In stock
- SKU
- CS-HUS730SL
22,95 €
Kuvaus / Huawei MediaPad, MediaPad 7, MediaPad 7 Lite Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HUS730SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071372 |
| Mitat | 125.70 x 69.20 x 3.90mm |
| Korvaa | HB3G1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review