Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
calcActive())">
Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
Mediapad M2 10.1 LTE M2-A04L d-01HTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:HB3484V3EAW-12
In stock
- SKU
- CS-HUD100XL
29,95 €
Kuvaus / Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HUD100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125846 |
| Mitat | 210.90 x 82.65 x 3.00 mm |
| Korvaa | HB3484V3EAW-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review