Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
calcActive())">
Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
Mediapad M1 8.0 S8-301L S8-701w S8-701u S8-303L S8-306L S8-301U S8-301w EE Eagle EE Eagle 4G LTE Honor S8-701W Honor S8-701u MediaPad T1 9.6 T1-A21LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:HB3080G1EBC HB3080G1EBW
In stock
- SKU
- CS-HUS800SL
31,95 €
Kuvaus / Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HUS800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099031 |
| Mitat | 158.30 x 79.34 x 2.64mm |
| Korvaa | HB3080G1EBW / HB3080G1EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.67Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review