HTC tablettien P510 yhteensopiva akku 3150mAh
calcActive())">
HTC tablettien P510 yhteensopiva akku 3150mAh
HTC tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitP510Korvattavat HTC tablettien alkuperäisakutB2PMW100
In stock
- SKU
- CS-HTP511SL
27,95 €
Kuvaus / HTC tablettien P510 yhteensopiva akku 3150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-HTP511SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173663 |
| Korvaa | B2PMW100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 11.66Wh |
| Mitat | 105.30 x 82.25 x 3.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review