HTC EVO View 4G, Flyer, P510E Tabletin Akku
calcActive())">
HTC EVO View 4G, Flyer, P510E Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC tablettien kanssa:
EVO View 4G Flyer P510ETämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC tablettien alkuperäisakut:35H00163-00M 35H00163-00P 35H00163-02M
In stock
- SKU
- CS-HTP510SL
25,95 €
Kuvaus / HTC EVO View 4G, Flyer, P510E Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTP510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065401 |
| Mitat | 90.17 x 65.85 x 5.85mm |
| Korvaa | BG41200 / 35H00163-02M / 35H00163-00P / 35H00163-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review