HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Slate 7 G2 1311 Slate 7 G2 1315Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:PR-3356130
In stock
- SKU
- CS-HPG213SL
21,95 €
Kuvaus / HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HPG213SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097020 |
| Mitat | 132.90 x 55.30 x 3.70 mm |
| Korvaa | PR-3356130 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review