HP Slate 7 Extreme Tabletin Akku
calcActive())">
HP Slate 7 Extreme Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Slate 7 ExtremeTämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:32102102
In stock
- SKU
- CS-HPS700SL
23,95 €
Kuvaus / HP Slate 7 Extreme Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HPS700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107699 |
| Mitat | 109.00 x 101.00 x 3.50mm |
| Korvaa | 32102102 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review