HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Slate 7 1800 Tablet Tablet 7 1800Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:10979176-00 739691-001 HSTNH B14C-S
In stock
- SKU
- CS-HPE700SL
24,95 €
Kuvaus / HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HPE700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088615 |
| Mitat | 128.00 x 70.00 x 4.00mm |
| Korvaa | HSTNH B14C-S / 10979176-00 / 739691-001 / WD3870127P / HSTNH-B20C / HSTNH-B20C-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.17Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review