HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Pro x2 612 G1Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:753329-1C1 753703-005 KK04XL
In stock
- SKU
- CS-HPR612SL
46,95 €
Kuvaus / HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HPR612SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105275 |
| Mitat | 245.70 x 90.64 x 5.50mm |
| Korvaa | 753703-005 / 753329-1C1 / KK04XL / HSTNN-IB6E / HSTNN-UB6E / 775691-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 28.12Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review