DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
calcActive())">
DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 11 Pro 7140Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:2H2G4 HFRC3 TXJ69
In stock
- SKU
- CS-DEV714SL
69,95 €
Kuvaus / DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DEV714SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124917 |
| Mitat | 248.80 x 79.40 x 5.10mm |
| Korvaa | HFRC3 / TXJ69 / 2H2G4 / 2H2G4 21CP5/63/105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 37.74Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review