DELL T01D, T10D-5830, Venue 8 Pro Tabletin Akku
calcActive())">
DELL T01D, T10D-5830, Venue 8 Pro Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
T01D T10D-5830 Venue 8 ProTämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:74XCR VXGP6
In stock
- SKU
- CS-DEV800SL
35,95 €
17,98 €
Kuvaus / DELL T01D, T10D-5830, Venue 8 Pro Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEV800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093787 |
| Mitat | 169.90 x 74.20 x 4.28mm |
| Korvaa | 74XCR / VXGP6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 17.76Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review