DELL CFC6C, D1R74, Venue 11 Pro Keyboard Dock akku 3200mAh
calcActive())">
DELL CFC6C, D1R74, Venue 11 Pro Keyboard Dock akku 3200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DEV114SL
53,95 €
Kuvaus / DELL CFC6C, D1R74, Venue 11 Pro Keyboard Dock akku 3200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-DEV114SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135968 |
| Korvaa | 7WMM7 / CP305193L1 / DL011301-PLP22G0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 229.94 x 116.10 x 4.24mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review