Asus ZenPad 8.0 Z380C akku 3900 mAh
calcActive())">
Asus ZenPad 8.0 Z380C akku 3900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ZenPad 8.0 Z380CZenPad 8.0 Z380CXZenPad 8.0 Z380KLP022P024ZenPad Z380CZenPad Z380CXZenPad Z380KL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P15050B200-01660200
In stock
- SKU
- CS-AUZ380SL
23,95 €
11,98 €
Kuvaus / Asus ZenPad 8.0 Z380C akku 3900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-AUZ380SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129363 |
| Mitat | 100.50 x 98.80 x 2.85mm |
| Korvaa | C11P1505 / 0B200-01660200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review