Asus ZenPad 10 Z300CNL akku 4650 mAh
calcActive())">
Asus ZenPad 10 Z300CNL akku 4650 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ZenPad 10 Z300CNL ZenPad C 7.0 P01Z ZenPad Z300CNL Z0310M Z300M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P15170B200-01580200
In stock
- SKU
- CS-AUZ300SL
28,95 €
23,95 €
Kuvaus / Asus ZenPad 10 Z300CNL akku 4650 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-AUZ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129356 |
| Mitat | 103.56 x 95.56 x 2.70mm |
| Korvaa | C11P1517 / 0B200-01580200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.9Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review