Asus VivoTab TF810CD Tabletin Akku
calcActive())">
Asus VivoTab TF810CD Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
VivoTab TF810CDTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:0B200-00090000 0B200-00100100 C21-TF810CD
In stock
- SKU
- CS-AUF811SL
40,95 €
Kuvaus / Asus VivoTab TF810CD Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUF811SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110040 |
| Mitat | 211.70 x 94.50 x 3.30mm |
| Korvaa | C21-TF810CD / 0B200-00090000 / 0B200-00100100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review