Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
calcActive())">
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book TX300 Transformer Book TX300C TransformerBook TX300CATämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C21-TX300D
In stock
- SKU
- CS-AUX300SL
53,95 €
26,98 €
Kuvaus / Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUX300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083337 |
| Mitat | 274.96 x 82.53 x 5.82 mm |
| Korvaa | C21-TX300D |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 22.94Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review