Asus TF810, TF810C, Vivo Tab TF810 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus TF810, TF810C, Vivo Tab TF810 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
TF810 TF810C Vivo Tab TF810Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C12-TF810C
In stock
- SKU
- CS-AUF810SL
38,95 €
19,48 €
Kuvaus / Asus TF810, TF810C, Vivo Tab TF810 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUF810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081210 |
| Mitat | 251.31 x 113.64 x 3.67mm |
| Korvaa | C12-TF810C |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 29.23Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review