Asus T100, T100T, T100TA Tabletin Akku
calcActive())">
Asus T100, T100T, T100TA Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
T100 T100T T100TATämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:0B200-00720300 C12N1320
In stock
- SKU
- CS-AUT100SL
42,95 €
Kuvaus / Asus T100, T100T, T100TA Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUT100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088660 |
| Mitat | 180.80 x 96.00 x 3.00mm |
| Korvaa | C12N1320 / 0B200-00720300 / 0B200-00720100 / 0B200-00720400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 30.97Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review