Asus PadFone Infinity A80 10.1, PadFone Infinity A80 Tablet Tabletin Akku
calcActive())">
Asus PadFone Infinity A80 10.1, PadFone Infinity A80 Tablet Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
PadFone Infinity A80 10.1 PadFone Infinity A80 TabletTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C11-P05
In stock
- SKU
- CS-AUP005SL
32,95 €
Kuvaus / Asus PadFone Infinity A80 10.1, PadFone Infinity A80 Tablet Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUP005SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098904 |
| Mitat | 138.68 x 73.61 x 3.97 mm |
| Korvaa | C11-P05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5050mAh / 18.94Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Stocks
Write Your Own Review