Asus MemoPad 10.1" , Zenpad Z300C Tabletin Akku 6700 mAh
calcActive())">
Asus MemoPad 10.1" , Zenpad Z300C Tabletin Akku 6700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K00A ME302C Memo Pad FHD 10 MEMO PAD K00A MemoPad 10.1 MemoPad 10.1" P023C Transformer Pad TF303 Transformer Pad TF303CL Transformer Pad TF303K Transformer Pad TF303K-1B014A Transformer Pad TF303K-1B021A Transformer Pad TF303K-1D020A Transformer Pad TF303K-1D021A Zenpad Z300 Zenpad Z300C
In stock
- SKU
- CS-AUE302SL
43,95 €
Kuvaus / Asus MemoPad 10.1" , Zenpad Z300C Tabletin Akku 6700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AUE302SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116974 |
| Mitat | 220.46 x 81.90 x 3.06 mm |
| Korvaa | 0B200-01580000, C12P1301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700 mAh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review