Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
calcActive())">
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME137 ME173X MeMO Pad HD7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C11P1304
In stock
- SKU
- CS-AUP130SL
24,95 €
10,95 €
Kuvaus / Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUP130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080800 |
| Mitat | 90.06 x 93.33 x 3.36mm |
| Korvaa | C11P1304 / C11Pn51 / C11PN9H / C11P1326 / 0B200-00800000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review