Asus K01E, ME0310K 1B, ME0310K 6A akku 5000mAh
calcActive())">
Asus K01E, ME0310K 1B, ME0310K 6A akku 5000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUM103SL
31,95 €
Kuvaus / Asus K01E, ME0310K 1B, ME0310K 6A akku 5000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-AUM103SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118688 |
| Korvaa | C11P1411 / 0B200-01220000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 162.10 x 81.30 x 3.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review