Asus K00S, K00Z, ME175CG Tabletin Akku
calcActive())">
Asus K00S, K00Z, ME175CG Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K00S K00Z ME175CGTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C11P1311
In stock
- SKU
- CS-AUM715SL
38,95 €
19,48 €
Kuvaus / Asus K00S, K00Z, ME175CG Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUM715SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110248 |
| Mitat | 93.87 x 90.52 x 3.32mm |
| Korvaa | C11P1311 / 0B200-00710000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review